הדברת טרמיטים

טרמיטים נשמעים כמו סוג יצורים שלא נוגעים אלינו בכלל. לרוב אנחנו רואים עליהם סרטים בערוצי הטבע השונים, שם הם מקימים מושבות ענקיות מחול, אבל אנשים רבים לא יודעים כי יש טרמיטים גם ממש כאן אצלנו בארץ. טרמיטים יכולים לבצע נזק בלתי מבוטל בכל סוג מבנה שהוא, לכן חשוב לאתר אותם ולטפל בהם בזמן. אנחנו ב”שימי פלבני הדברה” רוצים להעלות את המודעות לסוג זה של מזיקים ולהסביר את חשיבות הטיפול בהם, לכן הכנו עבורכם מדריך קצר שיסכם לכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להדברת טרמיטים. 

למה חשוב לבצע הדברת טרמיטים?
מקום המחייה העיקרי של הטרמיטים הוא בתוך האדמה, לכן לרוב ניתן למצוא אותם בבתים פרטיים או בעסקים הקרובים לקרקע. בשונה מנמלים, הטרמיטים יודעים לעבוד ביחד ובעוצמה על מטרה משותפת, כך שאם הם ננעלים על פריט מסוים, כנראה שהם יכלו את כולו. הטרמיטים חובבים גדולים של עצים, לכן אם יש לכם בבית או בעסק רצפת פרקט או רהיטי עץ מרובים קחו בחשבון שיכול להיות שהם בסכנה. אל תתנו לגודל שלהם להטעות אתכם, טרמיטים יכולים לעשות נזק כמעט בלתי הפיך לרהיטים ואף לקורות עץ בנכס שלכם, לכן אם יש חשש לטרמיטים יש לטפל בהם בהקדם האפשרי.
במידה ואתם לא בטוחים אם אתם סובלים ממכת טרמיטים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ואנחנו נגיע אליכם בהקדם האפשרי ונבדוק האם אתם אכן סובלים מטרמיטים בנכס. 

אז איך מתבצעת הדברת טרמיטים?
מרבית המדבירים משתמשים בשתי שיטות עיקריות כשזה מגיע להדברת טרמיטים:

  1. שיטת הקידוח: בשיטה זו המדביר ייקדח מספר מסוים של חורים ברצפה ודרכם יחדיר רעל אל הקרקע שמתחתיה. כך, הרעל יגיע אל מושבת הטרמיטים או שהם ינשאו אותו אליה, מה שיוביל להדברה שלהם. חשוב לדעת שעל המדביר לאטום את החורים שהוא קדח לאחר הדברת הרעל, על מנת למנוע נזק לאנשים בנכס.
  2. שיטת הג’ל: בשיטה זו המדביר יפזר רעל בנקודות בנכס שהוא זיהה בהם מוקד גדול של טרמיטים. במידה ואתם סובלים ממכת טרמיטים ברהיט מסוים או בקורת עץ ספציפית – סביר להניח שהמדביר שלכם ישתמש בשיטה זו.

במידה ואתם זקוקים לשירותי הדברת טרמיטים בכל הארץ, שימי פלבני ישמח לעמוד לשירותכם!

התקנת תיבות האכלה לטרמיטים "נמסיס"
על בסיס מווסת גידול חרקים i.g.r
ללא קידוחים, ללא רעלים.

הדברה

termites, nature, food-3367350.jpg

הדברת טרמיטים

הדברת פשפש המיטה

הדברת חולדות / עכברים

guinea pig, cavy, pet-242520.jpg

הדברת מכרסמים