הדברה

הדברה היא נושא שלרבים לא נעים להתעסק בו. לרוב, כשאנחנו מזמינים הדברה אנחנו עושים זאת בגלל שיש איזשהו מטרד שמפריע לנו ופוגע בשגרת החיים שלנו. על מנת לוודא שהמטרד לא יפריע לנו יותר, אנחנו מזמינים שירותי הדברה, אבל גם שם יכולות להיות בעיות. איך אני יודע איזה סוג של הדברה להזמין? איזה מדביר להזמין? מה חשוב שיהיה למדביר שאני מזמין? על מנת לענות לכם על כל השאלות האלו, אנחנו ב”שימי פלבני הדברה” הכנו לכם מדריך קצר שירכז לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בנוגע להדברה. 

מי נזקק לשירותי הדברה?
כל אחד וכל מקום יכולים להזדקק בשלב מסוים לשירותי הדברה, החל משירותי הדברה בעסק שלכם, במסעדה או במשרדים, ועד להדברה בבית הפרטי שלכם. לפעמים אנחנו אפילו לא יודעים שאנחנו נזקקים לשירותי הדברה, משום שהנזק שנעשה מתרחש בתוך הקירות או היסודות של המבנה.

אילו סוגי הדברה יש?
כיום יש סוגים רבים של הדברה, ולא כל בעל מקצוע יודע ויכול לבצע כל הדברה. סוג ההדברה שצריך לבצע תלויה בסוג המזיק שנמצא אצלכם, לכן חשוב לוודא שאתם מזמינים בעל מקצוע שהתמקצע בהדברת המזיק שנמצא אצלכם. 

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים מדביר?
יש הרבה דברים חשובים שצריך לוודא לפני שאתם מזמינים מדביר אליכם הביתה או לעסק-

  • ניסיון: הניסיון של המדביר משחק תפקיד מאוד חשוב בעבודה שלו. מדביר מנוסה הוא מדביר שראה כבר כמעט הכל ויודע איך להתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל מזיק שהוא. שימי פלבני מתהדר במעל 27 שנות ניסיון בתחום, מה שהופך אותו למדביר בעל ידע וניסיון רבים מאין כמוהם.
  • רישיון: חשוב לוודא שהמדביר פועל עם רישיון מהמשרד להגנת הסביבה. בנוסף, חשוב לוודא כי רישיונו של המדביר בתוקף וכי הוא דואג לחדש אותו במועד. שימי פלבני הינו מדביר מוסמך עם רישיון הדברה בתוקף מהמדינה.
  • החומרים: חשוב לוודא כי המדביר שאתם מזמינים משתמש בחומרים ידידותיים לסביבה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. נכון שאנחנו רוצים לבצע הדברה, אך חשוב לוודא שאנחנו לא מזיקים יותר מדי לסביבה. כששימי פלבני מבצע הדברה הוא משתמש אך ורק בחומרים מאושרים שמסבים את הנזק המינימלי האפשרי לסביבה שלנו.

במידה ואתם זקוקים לשירותי הדברה בירושלים והסביבה, שימי פלבני ישמח לעמוד לשירותכם!

הדברה

termites, nature, food-3367350.jpg

הדברת טרמיטים

הדברת פשפש המיטה

הדברת חולדות / עכברים

guinea pig, cavy, pet-242520.jpg

הדברת מכרסמים